Pm-hallikisojen (3.3.) OSALLISTUJALISTA ja AIKATAULU

PyU:sta on ilmoitettu 38 urheilijaa lauantaina 3.3. pidettäviin 10-15-vuotiaiden pm-hallikisoihin Joensuun Areenaan.

AIKATAULU

ALUSTAVA Aikataulu
Klo

12.00 T10 60m aidat 3 erää

P10/P11 pituus, hyppypaikka 2. (3 kierrosta)

T12 pituus, hyppypaikka 1. (3 kierrosta)

T14/T15 kuula

12.10 T11 60m aidat 1. erä

12.15 P10 60m aidat 1.erä

12.20 P11 60m aidat 2. erää

12.30 T12 60m aidat 2. erää

T10/T11 kuula

12.40 T13 60m aidat 2.erää

12.45 T10 pituus, hyppypaikka 2. (3 kierrosta)
T13 pituus, hyppypaikka 1. (3 kierrosta)

12.50 P12/P13 60m aidat 1.erä

12.55 T14/T15 60m aidat 1.erä

13.00 P14/P15 60m aidat 1.erä

13.05 P10/P11 kuula

13.15 P15 200m 2.erää

13.20 T11 pituus, hyppypaikka 2.

P13/P14 200m 1.erä

13.25 P12 200m 2.erää

13.35 P11 200m 3.erää

P12/P13 pituus, hyppypaikka 1. (3.kierrosta)

13.45 P10 200m 2.erää

13.55 T10 200m 4.erää

14.00 P12/P13 korkeus

P14/P15 kuula

14.05 T14/T15 pituus, hyppypaikka 1. (6.kierrosta)

14.10 T11 200m 1.erä

14.15 T12 200m 3.erää

14.30 T13 200m 3.erää

T12/T13 korkeus

14.45 T14 200m 1 erä

P14/P15 pituus, hyppypaikka 1. (6.kierrosta)

14.50 T15 200m 1.erä

ALUSTAVA OSALLISTUJALISTA:

P10 200 m

0 Jere Sivonen Pyhäselän Urheilijat
0 Patrik Torn Pyhäselän Urheilijat
0 Kim Kotivuori Nurmeksen Sepot
0 Jani Lindevall Ilomantsin Urheilijat
0 Toni Lindevall Ilomantsin Urheilijat

P10 60 m aj

0 Jere Sivonen Pyhäselän Urheilijat
0 Anton Eronen Juuan Urheilijat

P10 Pituus

0 Jere Sivonen Pyhäselän Urheilijat
0 Patrik Torn Pyhäselän Urheilijat
0 Kim Kotivuori Nurmeksen Sepot
0 Anton Eronen Juuan Urheilijat
0 Toni Lindevall Ilomantsin Urheilijat
0 Miro Turunen Joensuun Kataja
0 Eetu Koskinen Joensuun Kataja

P10 Kuula

0 Jere Sivonen Pyhäselän Urheilijat
0 Patrik Torn Pyhäselän Urheilijat
0 Kim Kotivuori Nurmeksen Sepot
0 Anton Eronen Juuan Urheilijat
0 Eetu Koskinen Joensuun Kataja

P11 200 m

0 Jani Kitunen Pyhäselän Urheilijat
0 Alexei Kärkkäinen Pyhäselän Urheilijat
0 Niklas Hartikainen Nurmeksen Sepot
0 Kalle Heikkinen Juuan Urheilijat
0 Mika Laakkonen Polvijärven Vauhti
0 Miikka Turunen Joensuun Kataja
0 Antti Koskinen Joensuun Kataja
0 Tommi Tihmala Joensuun Kataja
0 Joonas Tihmala Joensuun Kataja
0 Aapo Nissinen Joensuun Kataja

P11 60 m aj

0 Peetu Tulonen Joensuun Kataja
0 Markus Laukkanen Pyhäselän Urheilijat
0 Alexei Kärkkäinen Pyhäselän Urheilijat
0 Mika Laakkonen Polvijärven Vauhti
0 Kalle Salminen Imatran Urheilijat
0 Antti Koskinen Joensuun Kataja
0 Tommi Tihmala Joensuun Kataja
0 Aapo Nissinen Joensuun Kataja

P11 Pituus

0 Peetu Tulonen Joensuun Kataja
0 Markus Laukkanen Pyhäselän Urheilijat
0 Alexei Kärkkäinen Pyhäselän Urheilijat
0 Niklas Hartikainen Nurmeksen Sepot
0 Kalle Heikkinen Juuan Urheilijat
0 Ismo Romppanen Polvijärven Vauhti
0 Janne Laatikainen Kontio-Veljet
0 Miikka Turunen Joensuun Kataja
0 Kalle Salminen Imatran Urheilijat
0 Antti Koskinen Joensuun Kataja

P11 Kuula

0 Peetu Tulonen Joensuun Kataja
0 Henri Leminen Polvijärven Urheilijat
0 Alexei Kärkkäinen Pyhäselän Urheilijat
0 Niklas Hartikainen Nurmeksen Sepot
0 Kalle Heikkinen Juuan Urheilijat
0 Ismo Romppanen Polvijärven Vauhti
0 Kalle Salminen Imatran Urheilijat

P12 200 m

0 Sami Törrönen Pyhäselän Urheilijat
0 Aleksi Romppanen Polvijärven Vauhti
0 Miikka Hartikainen Polvijärven Vauhti
0 Juho Siippola Joensuun Kataja
0 Lauri Honkalampi Kuopion Sisu-Veikot

P12 60 m aj

0 Sami Törrönen Pyhäselän Urheilijat
0 Aleksi Romppanen Polvijärven Vauhti
0 Kari Paakkunainen Joensuun Kataja

P12 Korkeus

0 Miikka Hartikainen Polvijärven Vauhti
0 Lauri Honkalampi Kuopion Sisu-Veikot
0 Kari Paakkunainen Joensuun Kataja

P12 Pituus

0 Sami Törrönen Pyhäselän Urheilijat
0 Aleksi Romppanen Polvijärven Vauhti
0 Juho Siippola Joensuun Kataja
0 Lauri Honkalampi Kuopion Sisu-Veikot

P13 200 m

0 Daniel Nikola Juuan Jänne

P13 60 m aj

0 Niko Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat

P13 korkeus
0 Ville Simonen Pyhäselän Urheilijat

P13 Pituus

0 Daniel Nikola Juuan Jänne
0 Niko Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat

P14 200 m

0 Jarno Mutanen Joensuun Kataja
0 Ville Rautiainen Pyhäselän Urheilijat
0 Sami Jaatinen Lieksan Urheilijat

P14 60 m aj

0 Sami Jaatinen Lieksan Urheilijat

P14 Pituus

0 Samuli Luukkainen Kiteen Urheilijat
0 Jarno Mutanen Joensuun Kataja
0 Ville Rautiainen Pyhäselän Urheilijat
0 Henri Parviainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P14 Kuula

0 Samuli Luukkainen Kiteen Urheilijat
0 Jarno Mutanen Joensuun Kataja
0 Henri Parviainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P15 200 m

0 Henry Huusko Pyhäselän Urheilijat
0 Tomi Tuononen Juuan Jänne
0 Henri Kiiski Joensuun Kataja
0 Antoni Stranden Joensuun Kataja
0 Joonas Mikkanen Kuopion Sisu-Veikot

P15 Pituus

0 Tomi Tuononen Juuan Jänne
0 Henri Kiiski Joensuun Kataja
0 Joonas Mikkanen Kuopion Sisu-Veikot

P15 Kuula

0 Henri Piipponen Polvijärven Urheilijat
0 Tomi Tuononen Juuan Jänne
0 Antoni Stranden Joensuun Kataja
0 Joel Hulkkonen Tainionkosken Tähti
0 Martti Rasimus Tainionkosken Tähti
0 Joonas Mikkanen Kuopion Sisu-Veikot

T10 200 m

0 Oona Malinen Joensuun Kataja
0 Sanna Jaatinen Joensuun Kataja
0 Juulia Auvinen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Pihla Romppanen Pyhäselän Urheilijat
0 Saara Pöllänen Pyhäselän Urheilijat
0 Essi Ollonqvist Pyhäselän Urheilijat
0 Mirka Hartikainen Nurmeksen Sepot
0 Sofia Heikkilä Nurmeksen Sepot
0 Rosanna Korhonen Polvijärven Urheilijat
0 Miretta Nenonen Polvijärven Urheilijat
0 Milla Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot
0 Ilona Saastamoinen Liperin Taimi
0 Julia Tervonen Luumäen Pojat

T10 60 m aj

0 Sanna Jaatinen Joensuun Kataja
0 Oona Malinen Joensuun Kataja
0 Juulia Auvinen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Pihla Romppanen Pyhäselän Urheilijat
0 Essi Ollonqvist Pyhäselän Urheilijat
0 Rosanna Korhonen Polvijärven Urheilijat
0 Miretta Nenonen Polvijärven Urheilijat
0 Milla Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot
0 Ilona Saastamoinen Liperin Taimi

T10 Pituus

0 Heli Parviainen Pyhäselän Urheilijat
0 Sanna Jaatinen Joensuun Kataja
0 Oona Malinen Joensuun Kataja
0 Juulia Auvinen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Pihla Romppanen Pyhäselän Urheilijat
0 Jenna Mustonen Pyhäselän Urheilijat
0 Krista Varis Pyhäselän Urheilijat
0 Saara Pöllänen Pyhäselän Urheilijat
0 Essi Ollonqvist Pyhäselän Urheilijat
0 Mirka Hartikainen Nurmeksen Sepot
0 Sofia Heikkilä Nurmeksen Sepot
0 Rosanna Korhonen Polvijärven Urheilijat
0 Miretta Nenonen Polvijärven Urheilijat
0 Milla Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot
0 Ilona Saastamoinen Liperin Taimi
0 Julia Tervonen Luumäen Pojat

T10 Kuula

0 Heli Parviainen Pyhäselän Urheilijat
0 Iida Piipponen Pyhäselän Urheilijat
0 Jenna Mustonen Pyhäselän Urheilijat
0 Krista Varis Pyhäselän Urheilijat
0 Saara Pöllänen Pyhäselän Urheilijat
0 Essi Ollonqvist Pyhäselän Urheilijat
0 Sofia Heikkilä Nurmeksen Sepot
0 Rosanna Korhonen Polvijärven Urheilijat
0 Ilona Saastamoinen Liperin Taimi

T11 200 m

0 Pilvi Laukkanen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Pykäläinen Pyhäselän Urheilijat
0 Senni Salminen Imatran Urheilijat

T11 60 m aj

0 Johanna Pykäläinen Pyhäselän Urheilijat
0 Jonna-Mari Mertanen Polvijärven Urheilijat
0 Emilia Miettinen Juuan Urheilijat
0 Iida Kokko Joensuun Kataja
0 Annika Sorsa Imatran Urheilijat

T11 Pituus

0 Johanna Parviainen Pyhäselän Urheilijat
0 Pilvi Laukkanen Pyhäselän Urheilijat
0 Vilma Romppanen Pyhäselän Urheilijat
0 Riina Jaatinen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Pykäläinen Pyhäselän Urheilijat
0 Vilma Räsänen Liperin Taimi
0 Jonna-Mari Mertanen Polvijärven Urheilijat
0 Emilia Miettinen Juuan Urheilijat
0 Iida Kokko Joensuun Kataja
0 Senni Salminen Imatran Urheilijat
0 Annika Sorsa Imatran Urheilijat

T11 Kuula

0 Johanna Parviainen Pyhäselän Urheilijat
0 Pilvi Laukkanen Pyhäselän Urheilijat
0 Vilma Romppanen Pyhäselän Urheilijat
0 Riina Jaatinen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Pykäläinen Pyhäselän Urheilijat
0 Vilma Räsänen Liperin Taimi
0 Jonna-Mari Mertanen Polvijärven Urheilijat
0 Matja Mononen Polvijärven Urheilijat
0 Emilia Miettinen Juuan Urheilijat
0 Senni Salminen Imatran Urheilijat
0 Annika Sorsa Imatran Urheilijat

T12 200 m

0 Meri Kettunen Pyhäselän Urheilijat
0 Susanna Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Nelli Koffert Pyhäselän Urheilijat
0 Kati Kinnunen Liperin Taimi
0 Beste Atak Liperin Taimi
0 Alma Vainikka Juuan Urheilijat
0 Elina Agonen Juuan Urheilijat
0 Elina Karjalainen Juuan Urheilijat
0 Johanna Hokkanen Kangasniemen Kalske
0 Katariina Immonen Ilomantsin Urheilijat
0 Maiju Mattinen Joutsenon Kullervo
0 Kirsi Pekkanen Kuopion Sisu-Veikot
0 Elisa Lintu Kuopion Sisu-Veikot

T12 60 m aj

0 Nelli Koffert Pyhäselän Urheilijat
0 Elina Agonen Juuan Urheilijat
0 Elina Karjalainen Juuan Urheilijat
0 Johanna Hokkanen Kangasniemen Kalske
0 Maiju Mattinen Joutsenon Kullervo
0 Kirsi Pekkanen Kuopion Sisu-Veikot
0 Elisa Lintu Kuopion Sisu-Veikot

T12 Korkeus

0 Tuuli Kettunen Pyhäselän Urheilijat
0 Beste Atak Liperin Taimi
0 Anna Ojala Joensuun Kataja
0 Johanna Hokkanen Kangasniemen Kalske
0 Kirsi Pekkanen Kuopion Sisu-Veikot

T12 Pituus

0 Tuuli Kettunen Pyhäselän Urheilijat
0 Meri Kettunen Pyhäselän Urheilijat
0 Meri Vepsäläinen Joensuun Kataja
0 Nelli Koffert Pyhäselän Urheilijat
0 Kati Kinnunen Liperin Taimi
0 Beste Atak Liperin Taimi
0 Jenna Viljakainen Joensuun Kataja
0 Noora Kilpeläinen Nurmeksen Sepot
0 Kaisa Ollikainen Nurmeksen Sepot
0 Alma Vainikka Juuan Urheilijat
0 Elina Agonen Juuan Urheilijat
0 Elina Karjalainen Juuan Urheilijat
0 Johanna Hokkanen Kangasniemen Kalske
0 Vilma Vepsäläinen Joensuun Kataja
0 Katariina Immonen Ilomantsin Urheilijat
0 Maiju Mattinen Joutsenon Kullervo
0 Kirsi Pekkanen Kuopion Sisu-Veikot
0 Elisa Lintu Kuopion Sisu-Veikot

T13 200 m

0 Heta Rissanen Pyhäselän Urheilijat
0 Janina Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Juulia Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
0 Jenni Korhonen Juuan Jänne
0 Laura Kotipohja Juuan Jänne
0 Mirva Laakkonen Polvijärven Vauhti
0 Johanna Teijonmaa Savonlinnan Riento
0 Miia Kiiski Joensuun Kataja
0 Anni Lindeman Ilomantsin Urheilijat
0 Sallamaari Ursinius Kuopion Sisu-Veikot
0 Marianne Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot

T13 60 m aj

0 Heta Rissanen Pyhäselän Urheilijat
0 Johanna Teijonmaa Savonlinnan Riento
0 Mira Huovinen Joensuun Kataja
0 Sallamaari Ursinius Kuopion Sisu-Veikot
0 Marianne Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot
0 Milla Mikkanen Kuopion Sisu-Veikot

T13 Korkeus

0 Katariina Tuononen Juuan Jänne
0 Emma Makkonen Polvijärven Vauhti
0 Marianne Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot

T13 Pituus

0 Heta Rissanen Pyhäselän Urheilijat
0 Janina Näykki Pyhäselän Urheilijat
0 Juulia Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
0 Katariina Tuononen Juuan Jänne
0 Jenni Korhonen Juuan Jänne
0 Laura Kotipohja Juuan Jänne
0 Emma Makkonen Polvijärven Vauhti
0 Johanna Teijonmaa Savonlinnan Riento
0 Miia Kiiski Joensuun Kataja
0 Mira Huovinen Joensuun Kataja
0 Anni Lindeman Ilomantsin Urheilijat
0 Sallamaari Ursinius Kuopion Sisu-Veikot
0 Marianne Pitkänen Kuopion Sisu-Veikot
0 Milla Mikkanen Kuopion Sisu-Veikot

T14 200 m

0 Vilma Naumanen Pyhäselän Urheilijat
0 Saara Eronen Pyhäselän Urheilijat
0 Miia Sirviö Polvijärven Urheilijat
0 Jonna Mattinen Joutsenon Kullervo
0 Laura Mäntynen Joensuun Kataja

T14 60 m aj

0 Juanita Kananen Lieksan Urheilijat
0 Tiina Repo Juuan Urheilijat
0 Laura Saukkonen Parikkalan Urheilijat

T14 Pituus

0 Vilma Naumanen Pyhäselän Urheilijat
0 Juanita Kananen Lieksan Urheilijat
0 Laura Saukkonen Parikkalan Urheilijat
0 Jonna Mattinen Joutsenon Kullervo
0 Laura Mäntynen Joensuun Kataja

T14 Kuula

0 Tiina Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
0 Miia Sirviö Polvijärven Urheilijat
0 Tiina Repo Juuan Urheilijat
0 Jonna Mattinen Joutsenon Kullervo

T15 200 m

0 Heidi Luostarinen Kuopion NMKY
0 Janette Ahponen Pyhäselän Urheilijat

T15 60 m aj

0 Maria Huttunen Juuan Urheilijat
0 Emma Rajatammi Kuopion Sisu-Veikot

T15 Pituus

0 Heli Liimatta Pyhäselän Urheilijat
0 Janette Ahponen Pyhäselän Urheilijat
0 Maria Huttunen Juuan Urheilijat
0 Kirsi Paakkunainen Joensuun Kataja
0 Emma Rajatammi Kuopion Sisu-Veikot
0 Heidi Luostarinen Kuopion NMKY

T15 Kuula

0 Pauliina Haapasalo Pyhäselän Urheilijat
0 Heli Liimatta Pyhäselän Urheilijat